Kako obrazložiti Dancesport Score Sheets

DanceSport tekmovanja ponaša neverjetno plese amaterskih plesalcev . V teh tekmovanjih , številne vrste plesov pojavi , od dunajskega valčka na paso doble . Za DanceSport tekmovanjih v ZDA , so štiri širše ravni usposobljenosti se gibljejo od učnega načrta do prvenstva. Tekmujejo pari vie za najvišje uvrstitve v njihovi ravni usposobljenosti . Med pet in 11 sodniki uvrstitev teh parov na podlagi treh dejavnikov: znanja , predstavitev in showmanship . Navodila

1

Pogled na stolpec skrajni levi strani točkovni list . Ta stolpec vsebuje seznam imen in njihove številke konkurence .
2

Najdi niz stolpcev ssodniškimi pari številk. To so običajno dvomestne številke , kot so 01 , 02 , 03 ali 11.
3

Izberite eno od kolon sodnikov . Ta stolpec vsebuje številke od 1 do 3 , če so trije pari tekmujejo , ali od 1 do 5 , če se pet parov tekmujejo . Te številke pomenijo razvrstitev enega sodnika izmed parov . Sodnik daje 1 do par, ki je mislil, da jenajboljši v tem krogu , 2 za par, ki je mislil, da je druga najboljša , in tako naprej .
4

poiščite niz stolpcev oznako 1 , 1-2 , 1-3 in 1-4 . Število stolpcev v tej seriji bo ujema s številom konkurentov v tem krogu.
5

Sledi stolpec 1 navzdol . Ta stolpec tabulates število sodnikov, ki so uvrščeni poseben par kot 1.1-2 stolpec navaja število sodnikov, ki so uvrščeni poseben par , kot 2.
6

Poiščite " rezultata" kolono skrajni desni strani točkovni list . Ta stolpec prikazuje uvrstit za dogodek . Poglej dol kolono , dokler ne boste našli 1.par, ki je prejel 1 jezmagovalec runde . 2 v stolpcu » Rezultat « kaže, katere par je bil runner -up .